• info@realmont-lbc.cz
  • (+420) 485 103 962

Plazmové tvarové řezání kovů

V rámci nových rozvojových programů naše firma zřídila pracoviště na automatické tvarové pálení plechů z ocelí kvality S 235 a S 355, na desky, příruby, pásy, vč. otvorů (kulatých, oválných) „obstřihů“, výřezů a to z vlastního i dodaného materiálu. Síla zpracovávaného plechu 1- 60 mm.

Práce se provádí na plně automatickém pracovišti na strojích od firmy Vanad.

Pálící stroj Vanad Proxima B&R 20/60 pro plazmové řezání, se zdrojem hyperterm HPR 260.

vzor tvaru desek

CNC pálicí stroj VANAD PROXIMA je moderní, vysoce výkonné zařízení používané v širokém spektru aplikací termického dělení materiálu.

Stroj je určen pro technologií kyslíkového nebo plasmového řezání – s použitím konvenčních plasmových zdrojů i nejmodernějších systémů třídy HD, s doplňkovými technologiemi, používanými v oboru tepelného dělení kovových materiálů a výpalků /navrtávání, značení, popisování/.

Jestliže máte zájem o zhotovení výše uvedených výrobků obraťte se na naše středisko ocelových konstrukcí,kde Vám naši pracovníci provedou technické posouzení Vašich požadavků, zpracují výrobní dokumentaci a vypracují cenovou nabídku.

Výši ceny ovlivňuje množství výrobků, rozmanitost tvarů,různý sortiment síly zpracovávaných plechů a v neposlední řadě i jeho kvalita.

Zadání zakázky je možné provést buď elektronicky, vytisknutými výkresy nebo naskicovánými tvary.

Při větším počtu výrobků je odsouhlasován vzorek.


Na všechny druhy prací díky vysoké kvalitě poskytujeme záruky 18 až 60 měs. mimo výrobků, na které dává záruku výrobce